Haber

Aliağa Belediyesi’nden Bayramda Mezarlığa Ücretsiz Ulaşım

Aliağa Belediyesi her bayram olduğu gibi bu bayramda da mezarlık ziyaretleri için vatandaşlarına ücretsiz ulaşım hizmeti verecek.

Belediye servis araçları, bayramın arifesinde ve bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde mezarlığı ziyaret etmek isteyen vatandaşları ücretsiz olarak şehir mezarlığına ulaştıracak.

Aliağa Belediyesi, arife günü iki servis aracıyla hizmet verecek. Araçlar 10.00-11.00-12.00-13.00-14.00-15.00 ve 16.00 saatlerinde Aliağa Gençlik Merkezi ve Jandarma Lojmanları’ndan hareket edecektir. Aliağa Gençlik Merkezi’nden hareket edecek araçlar; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Camii, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Caddesi güzergâhından Aliağa Mezarlığı’na ulaşacak.

Jandarma Lojmanları önünden hareket edecek araçlar; Güzelhisar Sokak, Anadolu Sokak, Cengiz Topel Sokak, Rumeli Sokak, Mehmet Akif Sokak, Zübeyde Hanım Sokak, Nene Hatun Sokak, Kazım Karabekir Sokak, Samurlu Sokak, Tuna Sokak ve Sakin Sokak’tan mezarlığa ulaşacak.

Tatil günlerinde tek araç ile hizmet verilecektir. 10.00-12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde Aliağa Gençlik Merkezi önünden hareket edecek servis araçları; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Camii, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Jandarma Lojmanı, Anadolu Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Rumeli Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Nene Hatun Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Samurlu Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Sokak güzergahından mezarlığa ulaşacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu