Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun mitinginde halka seslendi.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

ERZİNCAN’DA MADEN SAHASINDA AFET

Erzincan’daki madende yeraltında mahsur kalan işçilere sağ salim ulaşma umudumuz var.

Vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Arama kurtarma çalışmalarına binlerce kişi katılıyor.

CHP’YE SERT TEPKİ

Hiçbir zaman milleti küçümsemeyiz, millete bir şey dayatmayız, millete karşı bir girişimde bulunmayız.

CHP zihniyeti bu seçimlerde de yoluna devam ediyor. Dün birlikte olanları bugün bıçaklamaktan çekinmiyorlar. CHP yönetimindeki şehirlerimizin içler acısı durumu ortadadır.

Eski ve yeni liderlerin hepsinin tek gündemi seçimden sonra CHP’yi ele geçirmek.

Türk asrının şehirlerini inşa etmek için bir kez daha desteğinizi istiyoruz. Takacağınız mühürle sadece kendiniz değil, çocuklarınızın nasıl bir ülkede yaşayacağına da siz karar vereceksiniz.

“CUMHURİYETİMİZE EN ÇOK KATKI SAĞLAYAN PARTİSİYİZ”

AK Parti demokrasi ve kalkınma hamleleriyle Cumhuriyetimize en çok katkı sağlayan partidir. Bizimle rekabet edebilecek kimseyi tanımıyoruz.

AK Parti’nin markası nedir derseniz çalışma ve hizmet politikasıdır. Son 21 yılda iş ve yatırım konusunda bizimle rekabet edebilecek kimse olmadı. Ülkemizin ve milletimizin başarıları unutulduğunda birileri hemen eski Türkiye’yi güzelleştirmeye başlıyor. Bu nedenle yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatmaya devam edeceğiz.

Seçimlerin amacı ülkemizi gerçek belediyecilikle buluşturmaktır. Samsun’a son 21 yılda 181 milyar liralık kamu yatırımı yaptık.

SAMSUN BELEDİYESİ LİDER ADAYLARI

Atakum’da Özlem Maraş, Ayvacık’ta Hüseyin Keskin, Bafra’da Hamit Kılıç, Canik’te İbrahim Sandıkçı, Çarşamba’da Ender Gür, Havza’da Murat İkiz, İlkadım’da İhsan Kurnaz, Kavak’ta İbrahim Sarıcaoğlu, Ladik’te İbrahim Sarıcaoğlu, eşi Gürkan Özel Görevdeyken vefat eden eski Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Tekkeköy’de Mustafa Candal, Terme’de Şenol Kul, Vezirköprü’de Murat Gül, Yakakent’te Hüseyin Kıyma, Alaçam’da AK Parti’nin desteklediği MHP. Asarcık’ta aday Ramazan Özdemir, AK Parti’nin destekleyeceği MHP Adayı Şerif Kılağuz ve Salıpazarı’nda AK Parti’nin destekleyeceği MHP Adayı Osman Yüksel.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu