Haber

Güngören’de düğün kavgası sonrası akrabaların binası kurşunlandı

GÜNGÖREN’deki düğünde çıkan kavganın ardından bir grup akraba, binalarının önüne gelerek hakaretler savurarak binayı kurşunladı. Gece saatlerinde ikinci kez gelen grup, tekrar kurşun sıktı. Mermiler evlere ve araçlara isabet etti.

Olay, dün saat 22.30 sıralarında Akıncılar Mahallesi’nde meydana geldi. Teze göre, akşam saatlerinde gerçekleşen bir düğünde, küfür nedeniyle çok içki içen akrabalar arasında arbede yaşandı. Tartışmanın sona ermesinin ardından taraflar evlerine dağıldı. Daha sonra bir grup şahıs, amcalarının çocuklarının yaşadığı binanın önüne gelerek onlara hakaret etti ve tabancayla ateş açtı. Zanlılar olay yerinden kaçarak uzaklaştı. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, binanın önünde inceleme yaptı. Gece saat 02.00 sıralarında binanın önüne gelen zanlılar, yine hakaretler savurarak ileri geri ateş etti. Kurşunlar, ikisi arabada geldi. Bir kurşun arabadan sekti ve bir aile odasının penceresine geldi. Şans eseri, kurşun çift camın ortasına takıldı. Polis ekipleri olayla ilgili iki şüpheliyi gözaltına aldı.

Oturdukları odanın camına kurşun isabet eden Hanife İşinci, “Düğünde kavga etmeye geldiler. Burada birkaç kurşun sıkıldı. Biz içeride oturuyorduk cama geldi kurşun geldi.” iki cam arasına düştü. İçeriye düşseydi kurşun bize de isabet ederdi. Korkudan camı bile açamadık, arkadan dolaştık ne oldu bakmak için” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu