Haber

Hakan Koştu depremzede voleybolcuya sahip çıktı

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun talimatıyla Hataylı voleybolcu İrem Kul, Belediye Gençlik ve Spor A.Ş.’ye atandı. SporKulübü Kadın Voleybol Takımına transfer oldu.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin vurduğu illerin ortasında kalan Hatay’da Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun talimatıyla play-off’lara katılmaya hak kazanan Rasus Kimya’nın başarılı sporcusu İrem Kul, kararını verdi. ligden çekilmek. Voleybol Takımına transfer oldu.

Bergama, voleybolcu İrem Kul ile 600 depremzedeyi kucakladı.

Yaşanan depremin ardından 7’den 77’ye tüm Bergamalılar tek yürek olarak ilk andan itibaren resmi ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra tırlarla deprem bölgelerine yardımlarını ulaştırdı. Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Bergama’ya da gelen depremzede ailelerine desteklerini sürdüren vatandaşlar, ihtiyaçlarını gönülden gideriyor. Bergama spor alanında da bu yardımları sağlamaya ve yaraları sarmaya devam ediyor.

Hatay’ın play-off’a kalmayı hak eden takımı Rasus Kimya’nın başarılı sporcusu İrem Kul’un bundan sonra Bergama Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı’nda forma giyeceğini belirten Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Depremden sonra” dedi. , devletimiz ve milletimiz her alanda yaraları sarmaya çalışıyor.Devam edeceğiz.Kadın sporcumuz İrem Kul ile birlikte takımımız kaybettiğimiz canlar için tek yürek mücadele etmeye devam edecek.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu