Haber

Hakim ve Savcılara Veda Yemeği Vezirköprü’de Yapıldı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2023 ve İdari Yargı Kararnamesi ile atanan hakim ve savcılar için Vezirköprü Taşhan’da veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Halid Yıldız, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya, Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, Vezirköprü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdullah Boyraz, İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç, Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı Şafi Çakto, hakimler Şeyma Önerköprü Cumhuriyet Başsavcısı, Vezirköprü Adliye Mahkemesi, Esmail Çakto, hakimler İsmail Sümeyra, Vezi rköprü İşçi Mahkemesi, Esmail Çetin.

Kaymakam Yıldız yaptığı konuşmada, “Yaklaşık 2 yıldır Sayın Komisyon Başkanımız, Sayın Savcımız, savcılarımız ve çok değerli yöneticilerimizle birlikte çalışma onurunu yaşadık. Bu çalışmalarımız sırasında adli idarede çok güzel bir koordinasyon sağladık ve iç işleri bürokrasiye boğmadan kamu hizmetinin en verimli ve hızlı şekilde yürütülmesi konusunda çok güzel çalışmalarımız oldu.” söz konusu.

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak ile Vezirköprü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdullah Boyraz da veda konuşmaları yaptı.

habermarmaraereglisi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu