Yaşam

İlsu Demirci, Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nda kraliçe seçildi.

ANTALYA’da 12 finalistin katıldığı 22. Miss Mediterranean Beauty Yarışması final yaptı. Kraliçe seçilen İlsu Demirci, adını duyunca uzun süre gözyaşı döktü.

Yarışma bu yıl Promosyon Yapım tarafından düzenlendi. Ali Bulut’un düzenlediği yarışta 12 finalist kampa girdi. Kampta zarafet, yürüyüş, dans, modellik, drama ve koreografi eğitimleri alan Queen adayları final gününü heyecanla bekledi. Yarışa katılan 12 finalistin konukları ve yakınlarının katılımıyla final gerçekleştirildi. Finalistler kendilerine özel hazırlanan kostümleri özel koreografilerle podyumda sergilediler. Heyet üyelerinin puan verdiği 12 finaliste genel kültür alanında da sorular soruldu. Gece yarısı dans ve cümbüş yaşandı. Sanatçı Seçil Tuna, konuklar için bestelerini seslendirdi.

GÜZELLİK KRALİÇESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMIYOR

AY-ÇA Estetik sponsorluğunda düzenlenen yarışma sonunda 12 finalistin kazananları tek tek açıklandı. Akdeniz Güzeli İnternet Güzeli Gamze Acet, Basın Güzeli Mercan Çalhan, Expo Park Güzeli Sinem Koca, Gökyüzü Güzeli İş Güzeli Naz Öz ve Ay-Ça Güzeli Elif Çavuş, internet üzerinden yapılan oylamada isimler oldu. 22. Miss Mediterranean Beauty Yarışması’nın 3 güzelinin açıklanacağı gecede, nefesler tutuldu. Hem yarışmacıların hem de yakınlarının heyecanlı anları dikkat çekti. 22. Miss Mediterranean Pleasure Yarışması’nda Gamze Acet 3., İmge Uskun 2., İlsu Demirci kraliçe oldu. Demirci, adı okununca gözyaşlarını tutamadı. Dakikalarca gözyaşlarını silen Demirci, davetliler ve yarışmacı arkadaşları tarafından alkışlarla desteklendi.

İlsu Demirci çok heyecanlandığını belirterek, “Adımı duyunca ağlasam mı bilemedim. Bunu beklemiyordum. Çok mutluyum. Şu anki planım oyunculuğa geçmek.”

Demirci’ye organizatör Ali Bulut taç verdi. Bulut, 22. Miss Mediterranean Beauty Yarışması’nda 12 finalistle güzel bir yarış çıkardıklarını ve yarışmacıların donanımlı olduklarını söyledi. 12 finalistin hepsinin profesyonel yolculuklarında başarılı bir şekilde ilerleyeceğini belirten Bulut, bu yarışta kaybeden olmadığını kaydetti.

konakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu