Haber

İSTANBUL-BAKAN VARANK BAŞAKŞEHİR’DE SAHUR PROGRAMINA KATILDI

? Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sahur programına katıldı. Klasik Medya Mensupları Sahur Buluşması adlı programda Başkan Yasin Kartoğlu’nun yanı sıra; Gazete, radyo, televizyon ve internet medyasının liderleri bir araya geldi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda bir konuşma yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ocak sofralarının siyaset anlayışlarının temelini oluşturduğuna işaret etti. Varank, ‘Yasin başkanımız da bu işi iyi yapıyor. Gönül, belediyeciliğini Başakşehir’de yürütüyor. Başakşehir’in de siyasi tarihimizde yeri vardır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın temellerini attığı bu şehirde aynı görev aşkıyla çalışmalarını yürütüyor.”

‘İSTANBUL’UN EN YÜKSEK YAPI STOKUNA SAHİP İLÇE’

Gazetecilerle bir kez daha bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade eden Kartoğlu, şunları kaydetti:

‘Yaşadığımız depremler nedeniyle bu yıl maalesef hüzünlü bir ramazan geçiriyoruz. Ama bunu birlikte atlatacağız. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Geçen yıllarda söyledim; Bir gün herkes Başakşehirli olacaktır. Çünkü burası mutluluk şehri, bunu en iyi başka bir semte gidince anlıyorsunuz. Burada kişi başına düşen yeşil alan miktarı Avrupa’nın üzerinde ve yine İstanbul’un en sağlam yapı stoğuna sahip ilçesi. Trafik sorunu yok, bol yeşil alan, bol sosyal alan. İnsanlar burada mutlu. Bu yüzden bir gün herkes Başakşehirli olacaktır. Sizi mutluluklar şehrinde ağırlamaktan gurur ve onur duyuyorum.’

aziziyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu