Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelere Hizmetlerine Devam Ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçede kırsal mahallelere yönelik hizmetlerini sürdürürken, mahallelerde minare yapımı, cami çatı ve halı tamiri, istinat duvarı, çoban ve taziye evi imalatı, sosyal tesis imalatı, bakım ve onarımına devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, kırsal mahallelerde sosyal tesis yapım, bakım ve onarım çalışmaları çerçevesinde hizmetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kırsal mahallelerde minare imalatı, camilerde çatı tamiri ve halı yenileme, istinat duvarı imalatı, çoban ve taziye evi imalatı gibi imalat, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor, öğrencisiz okulların sosyal tesislere dönüştürülmesi. Hizmetlerden yararlanan kırsal mahalle sakinleri de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği bu hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Şehir merkezindeki hizmet kalitesinin ilçelerde de olması için çaba sarf eden Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, yol, asfalt, kilitli parke, imalat, bakım ve onarım gibi hizmetlerin sonuçlandırılması için çalışmalarını sürdürüyor. ilçe ve kırsal mahallelerdeki sosyal tesislerin – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu