Haber

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’ın Programına Katılan Kıbrıs Gazileri Salonda Yer Bulamayınca Ayrıldı

Bolu’ya gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ‘Ombudsman Bolu Halkıyla Buluşuyor’ programına katıldı. Programa Cumhurbaşkanı Tatar ile birlikte katılan Kıbrıs Gazileri salonda yer bulamayınca bölgeden ayrıldı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bolu’da bir dizi ziyaret ve etkinliklere katılmak üzere Bolu’ya geldi. Bolu’ya giriş yapan Önder Tatar’ın ilk durağı Bolu Valiliği oldu. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Valilik ziyaretinin ardından Kamu Denetçisi Şeref Malkoç’un katılımıyla Bilim ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ‘Kamu Denetçiliği Bolulularla Buluşuyor’ programına katıldı. Kıbrıs Gazileri programa KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile birlikte katıldı. Salonda oturacak yer bulamayan Kıbrıs Gazileri, merkezin önünde dinlenmek için bekledi. Ardından bölgeye Bolu Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü minibüsü geldi. Gaziler, bölgeyi terk etmek üzere araca bindi.

Bir süre araçta bekleyen gazilere neden içeride oturmadıkları sorulduğunda Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı İbrahim Çelik, “Yorum yok” dedi.

Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı İbrahim Çelik ve Şube Başkan Yardımcısı yetkililer tarafından salona alınarak içeriye davet edildi.

Salona girmeyen diğer gaziler ise otomobille bölgeden ayrıldı. – BÖLÜNMÜŞ

fethiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu