Takım

PUBG’de Ölü Takım Arkadaşınızı Canlandırabilirsiniz! [Video]

2017 yılında ilk piyasaya çıktığında yapısı ve gerçekçiliği ile video oyun dünyasını kasıp kavurmuştu. PUBG: Savaş Alanları Şimdi farklı bir şey deniyor gibi görünüyor. Zira oyunun 23.2 kodlu güncellemesi ile birlikte PUBG: Battlegrounds’ta “ölü bir takım arkadaşını hayata döndürme” özelliği bulunuyor. Bak, yaralı takım arkadaşından bahsetmiyoruz. tamamen ölüdemek istediğimiz.

PUBG: Battlegrounds’un yeni diriliş mekaniği, ” Hatırlamak” (Hatırlamak). NasılOyuna geri dönecek mi?

Yeni versiyonda oyuncular robot haline geldi: Herkesin bir “mavi çipi” olacak!

Geri Çağırma sistemi altında her oyuncu aslında robotlaştırılmış . Bu içerikte; Oyuncuların “Mavi Çip” adı verilen kendi biyometrik imzaları olacaktır. Diyelim ki bir parti oyunundasınız ve takım arkadaşınız öldü. Çantasından mavi çipi çıkardı ve küçük bir “” olarak haritaya yerleştirdi. Mavi Çip Kulesi“Ne (Mavi Çip Kulesi) almanız gerekecek. Bu kulenin konumu, “Mavi Çip Verici” adı verilen yeni bir ekipman veya şans eseri ile belirlenecektir. Ölen arkadaşınızın mavi çipini kuleye işlerken takım arkadaşınız, hayata geri dönecek.Arkadaşınız uçakla oyun alanına tekrar serbest bırakılacak.

Burada da bir handikap var. Diyelim ki bir çatışmada rakip takımdan bir oyuncuyu öldürdünüz. Ölen oyuncunun mavi çipini ele geçirirseniz yeniden doğmanız gerekir. engellendi Sen olacaksın. Böylece blue chip sistemi aslında oyundaki dinamiğe yeni bir boyut katacak. Bir oyuncuyu öldürmek ne kadar değerliyse, mavi çipini almak da o kadar değerlidir. önemli olacak . Bu özelliğin Erangel, Miramar ve Deston haritalarında kullanılabileceğini belirtelim.

Geri Çağırma sistemini de anlatan 23.2 kodlu güncelleme için tanıtım görselini aşağıdan izleyebilirsiniz:

iscehisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu