Haber

Saadet Partisi yerel seçimlerde şehirleri daha yaşanabilir hale getirmeyi hedefliyor

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, yerel seçim hazırlıklarını sürdürdüklerini, amaçlarının şehirleri daha yaşanabilir hale getirmek olduğunu söyledi.

Edirne’de partisinin belediye başkan adaylarının tanıtıldığı toplantıya katılan Arıkan, yerel seçimlerin Edirne ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

Parti olarak seçimlere hazır olduklarını belirten Arıkan, yerel seçimlerin bir anlamda genel seçimlerin provası olduğunu söyledi.

Adaylarının Milli Vizyon ilkelerini seçmenlerle paylaşacaklarını ve seçimlerde en iyi sonuçları almak için çabalayacaklarını belirten Arıkan, şöyle konuştu:

“Yerel seçimlerdeki iddiamız şehirlerimizi daha yaşanabilir kılmak. Seçimlerdeki sloganımız belli, bir Edirne’yi daha yaşanabilir kılmak istiyoruz. Buraya gelirken çok dar sokaklara, bozuk yollara girdik. Gitmiş miydik diye merak ettik. Edirne’den yola çıkarak bu yolculuğu daha yaşanabilir hale getirmek istedik.” “Seçmenlerimizin rahat etmesi için oy talep edeceğiz.”

Arıkan, seçime kadar değerli çalışmalar yapılacağını belirtti.

Çalışma sırasında sorunları ve talepleri dinleyeceklerini belirten Arıkan, “Herkese ulaşacağız. Bütün hemşehrilerimizin yanına gidip el sıkışacağız. Sorunları anlatmaktan çok dinleyeceğiz. Başkanlarımız yapacak” dedi. Buradaki notları bize ulaştırın, biz de Edirne’nin sorunlarını mecliste gündeme taşıyalım.” dedi.

Saadet Partisi Edirne İl Lideri Sinan Tekin, Edirne’nin sorunlarının çözümü için çaba harcadıklarını söyledi.

Çevre ve şehir planlamasının toplumun en önemli konuları arasında yer aldığını belirten Tekin, “Gelecek nesillere daha güzel bir şehir bırakmak için çıktığımız bu yolda Allah bizleri utandırmasın ve başarılar versin. Amacımız; İnsanların ihtiyaçlarını en iyi ve en ucuz şekilde karşılayın.” söz konusu.

Konuşmaların ardından Saadet Partisi Edirne Belediye Başkanı Adayı Tezcan Karakütük, Lalapaşa Belediye Başkanı Adayı Ersin Pilafcı, Meriç Belediye Başkanı Adayı Arif Güngör, Süloğlu Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Es, Keşan Belediye Başkanı Adayı Ahmet Köseler, Enez Belediye Başkanı Adayı Serkan İşcan ve Beğendik Belediye Başkanı Adayı. Güngör İleri tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu