Haber

Şahsiyet dizisinin galasında kenarda kalan Cansu Dere rahatsız oldu: Yüz ifadeleri dikkatlerden kaçmadı

Başarılı oyunculuğu ve net güzelliğiyle ünlü Cansu Dere’nin bu akşam yayınlanan Şahsiyet dizisi galasında yaşadığı tuhaf anlar dikkat çekti.

Cansu Dere, Ezel dizisindeki Eyşan rolüyle hepimizin hafızasına kazınan, o tarihten bu yana pek çok başarılı yapımda yer alan ve başarılı oyunculuğuyla her zaman takdir toplayan isimlerden biridir.

Televizyonda en son Sadakatsiz dizisiyle gördüğümüz Cansu Dere, 2018 yılında başlayan Şahsiyet dizisinde Nevra Elmas karakterini canlandırmaktadır.

Cansu Dere, geçtiğimiz günlerde Haluk Bilginer, Erdal Özyağcılar, Şebnem Bozoklu ve birçok oyuncuyla birlikte rol aldığı, ikinci sezonu 13 Kasım’da yayınlanacak olan Şahsiyet dizisinin galasına katıldı. Ve prömiyerin biraz olaylı geçtiğini düşünüyoruz…

Magazine Courier’in paylaştığı röportajda Onur Saylak konuşurken Erdal Özyağcılar önce senarist Hakan Günday’ı kendine çekmeye çalıştı ama gelmedi ?

Ardından Erdal Özyağcılar’ın Hakan Günday’ı kucağına alıp kendisine doğru çektiği görülüyor.

Bu aralar kenara itilmiş gibi görünen Cansu Dere’nin yüz ifadeleri dikkat çekiyor…

Nasıl yorumlayacağınızı bilmiyoruz ama sosyal medyada Cansu Dere’nin kenara itildiği ve durumdan rahatsız olduğu düşünülüyor… O anları izleyin, yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu