Haber

Trabzonspor’da cumhurbaşkanlığı için tek aday: Ertuğrul Doğan

5 yıldır Trabzonspor’un başında bulunan Ahmet Ağaoğlu, görevinden istifa etti.

Son dönemi şampiyon tamamlayan bordo mavili grupta Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu, kadronun talihsiz gidişatı ve maddi sıkıntılar nedeniyle muhteşem kongreye gitme kararı aldı.

ilginizi çekebilir Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu resmen istifa etti Haberin Detayları

Tek aday Ertuğrul Doğan

Yeni cumhurbaşkanlığı için Ağaoğlu’ndan sonra tek aday Ertuğrul Doğan. Mevcut yönetimde ikinci lider olan Doğan, 19 Mart’ta yapılacak inanılmaz genel kurula tek aday olarak girecek.

2024 yazında yapılacak olağan genel kurula Ertuğrul Doğan’ın başkanlık etmesi bekleniyor.

Seçim 19 Mart’ta

Bordo-Mavililer’in internet sitesinden yapılan açıklamada, tüzüğün 30’uncu maddesi gereğince kulübün inanılmaz seçilmiş genel kurulunun 18-19 Mart tarihlerinde saat 09.00’da yapılmasına karar verildiği belirtildi. Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde.

Açıklamada, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının çoğunluk aranmaksızın 25-26 Mart tarihlerinde Hayri Gür Spor Salonu’nda 09.00-16.00 saatleri arasında yapılacağı kaydedildi.

Ertuğrul Doğan kimdir?

1977 yılında Trabzon’da doğan Ertuğrul Doğan, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu.

Akaryakıt ve enerji sektöründe şirketleri bulunan Doğan, Nisan 2018 tarihinden itibaren Trabzonspor’da Lider Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu