Yaşam

Netflix, Tomb Raider serisinin kamera arkası videosunu yayınladı

Netflix geçtiğimiz ay bir Tomb Raider dizisi üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Dizinin ilk fragmanını da yayınlayan platform, Netflix Geeked Week etkinlikleri kapsamında daha fazla detay verdi. Tomb Raider: The Legend of Lara Croft serisinin kamera arkası yayınlandı.

Tomb Raider: Lara Croft’un Efsanesi

Efsanevi Eğlence ve Powerhouse Animation, önümüzdeki haftalarda yayınlanması beklenen Lara Croft dizisi hakkında yeni bilgiler paylaştı. Netflix’in animasyon dizisi için yayınlanan kamera arkası videosunda yaratıcı ekibin Lara Croft’un maceralarını tartıştığı görüldü.

Son Tomb Raider oyunlarından esinlenilen animasyon serisi, Shadow of the Tomb Raider’da yaşanan olayların sonrasındaki hikayeyi anlatacak. Oyunlarda Lara’yı Camilla Luddington seslendirecekken, Lara’yı Netflix dizisi Agent Carter ve Marvel Sinematik Evreni’ndeki rolleriyle tanınan Haley Atwell seslendirecek.

123123123https://shiftdelete.net/tomb-raider-fiyati

Castlevania serisinin geliştiricisi olarak bilinen Powerhouse Animation, Lara’nın hikayesinin heyecanlı bir yolculuk olacağını belirtti. Haley Atwell’in yanı sıra Earl Baylon da Lara’nın arkadaşı ve meslektaşı Jonah rolünü oynayacak.

Videoda gösterilen konsept çizimleri, Lara’nın snowboard yapacağını, binaların arasında koşacağını ve dünyanın dört bir yanındaki mezarları keşfedeceğini gösteriyor. 20 yılı aşkın süredir devam eden serinin köklerini kapsayacak olan Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, bazı sürprizleri de bünyesinde barındıracak.

Öte yandan Tomb Raider serisi de yakın zamanda fiyat artışlarıyla oyunlar listesine katıldı. Böylece 2018 yılında çıkan Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition’ın fiyatı da yüzde 125 artışla 173 TL’den 389 TL’ye yükseldi. Tüm fiyatlar için bu yazımıza göz atmayı unutmayın.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetinizi aşağıdaki Yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu