Haber

Tiktok fenomeni öğretmeni 16 yaşındaki hayranıyla seks yaptığı gerekçesiyle tutuklandı

Tiktok fenomeni Luke Rockwell, 16 yaşındaki hayranıyla cinsel ilişkiye girip bunu üstü kapalı imaj haline getirdiği gerekçesiyle Taylan’da tutuklandı. Amerikan asıllı Rockwell, Tayland’daki bir Hıristiyan kolejinde İngilizce öğretmeni olarak çalışıyordu.

İLİŞKİYLE İLGİLİ ANLARI KAYDETTİ

Amerikan asıllı Rockwell, Tayland’daki bir Hıristiyan kolejinde İngilizce öğretmeni olarak çalışıyordu. Instagram’da tanıştığı 16 yaşındaki kız öğrenciyle yeniden bağlantı kurdu. Bağın bilinmeyen bir haldeki anlarını yakaladı. Rockwelli ayrıca hayranına cinsel yolla bulaşan birçok hastalığı da bulaştırdı.

HAYRANINDA BİRÇOK HASTALIK VAR

Hayranıyla başlangıçta muhafazakar bir şekilde etkileşime giren Rockwell, daha sonra saf olduğunu söyleyerek hayranını savunma dışı bir ilişkiye girmeye ikna etti. 16 yaşındaki kız şiddetli ağrılar yaşamaya başlayınca annesine Rockwell ile aralarında geçen her şeyi anlattı.

BAKİYEDE SERBEST BIRAKILDI

Rockwell, annesinin polise haber vermesinden kısa süre sonra gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan Rockwell hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Ancak fenomen kefaletle serbest bırakıldı. Kefalet bedeline ilişkin ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu