Yaşam

Türkiye’den sadece o gidiyor! Zeynep Bastık, Katar Dünya Kupası’nda ünlü isimlerle sahne alacak

Oyunculuğu bırakarak şarkıcılığa yönelen ve konserleriyle sıkça isminden kelam ettiren Zeynep Bastık, Katar 2022 Dünya Kupası merasiminde konser verecek. Bastık, konserde dünyaca ünlü isimlerle de bir ortaya gelecek.

TÜRKİYE’DEN SADECE O GİDİYOR

Zeynep Bastık, törende Nicki Minaj, Maluma, Myriam Fares, BTS, Black Eyed Peas, J Balvin, Shakira, Nora Fatehi ve Patrick Nnaemeka Okorie gibi yıldız isimler ile performans sergileyecek. Al Khor Al-Bayt Stadyumu’nda gerçekleşecek Katar 2022 Dünya Kupası merasiminde dünya yıldızlarıyla sahne alacak isimler ortasında Türkiye’den tek isim Zeynep Bastık oldu.

KONSERİNİ YARIDA KESMEK ZORUNDA KALMIŞTI

Ekim ayının başında Mersin’de sahneye çıkan Zeynep Bastık, şanssız bir olay yaşadı. Sahnede kendisine ışık tutulmasından ve pet şişe atılmasından rahatsız olan Bastık, konseri yarıda kesti. Toplumsal medya hesabından hususla ilgili sitemde bulunan müzikçi, “ikazlarımıza rağmen seyircilerin arasından suratıma tutulan oyuncak lazerle başlayıp yine suratımı sıyıran ve ciddi bir yaralanmadan kıl payı kurtulduğum sahneye atılan su şişesiyle devam etti. Yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri erken bitirdim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu